Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi SM 1310/1550nm 500M

  • Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi SM 1310/1550nm 500M
  • Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi SM 1310/1550nm 500M
  • Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi SM 1310/1550nm 500M
  • Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi SM 1310/1550nm 500M
  • Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi SM 1310/1550nm 500M
  • Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi SM 1310/1550nm 500M
  • Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi SM 1310/1550nm 500M
  • Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi SM 1310/1550nm 500M
  • Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi SM 1310/1550nm 500M
  • Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi SM 1310/1550nm 500M
  • Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi SM 1310/1550nm 500M
  • Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi SM 1310/1550nm 500M

Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi SM 1310/1550nm 500M

US $57.00 - 75.00
  • Store: Good Future Telecom Mall
  • SKU:32337264168

Super Sale buy for Ostatnia cena US $57.00 - 75.00 Zniżka 11% Off | Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi SM 1310/1550nm 500M from Good Future Telecom Mall. Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ Limit czasu sprzedaży ✓ Łatwy zwrot

Share this item with your friends


Specification
  • Nazwa marki: TRENSBATTER

  • Numer modelu: TB-123

  • Fiber: Singlemode Fiber G652D

  • Item: OTDR launch cable box Fiber Rings 500M

  • Connector: FC/SC/LC/ST customized

  • Polish: PC/UPC/APC

  • Applicable fibers: SM

  • Material: SR Polypropylene

  • Typical Loss: < 1dB

3 REVIEWS FOR SHIP YOUR IDEA
ADD YOUR REVIEW
Related Products of Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi SM 1310/1550nm 500M