Darmowa wysyłka SC/APC-SC/APC Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe 500M reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 1Km 2Km SM 1310/1550nm

  • Darmowa wysyłka SC/APC-SC/APC Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe 500M reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 1Km 2Km SM 1310/1550nm
  • Darmowa wysyłka SC/APC-SC/APC Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe 500M reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 1Km 2Km SM 1310/1550nm
  • Darmowa wysyłka SC/APC-SC/APC Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe 500M reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 1Km 2Km SM 1310/1550nm
  • Darmowa wysyłka SC/APC-SC/APC Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe 500M reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 1Km 2Km SM 1310/1550nm
  • Darmowa wysyłka SC/APC-SC/APC Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe 500M reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 1Km 2Km SM 1310/1550nm
  • Darmowa wysyłka SC/APC-SC/APC Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe 500M reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 1Km 2Km SM 1310/1550nm
  • Darmowa wysyłka SC/APC-SC/APC Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe 500M reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 1Km 2Km SM 1310/1550nm
  • Darmowa wysyłka SC/APC-SC/APC Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe 500M reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 1Km 2Km SM 1310/1550nm
  • Darmowa wysyłka SC/APC-SC/APC Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe 500M reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 1Km 2Km SM 1310/1550nm
  • Darmowa wysyłka SC/APC-SC/APC Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe 500M reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 1Km 2Km SM 1310/1550nm

Darmowa wysyłka SC/APC-SC/APC Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe 500M reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 1Km 2Km SM 1310/1550nm

US $57.00 - 73.00
  • Store: AUA Store
  • SKU:32833916946

Best Sale buy for Ostatnia cena US $57.00 - 73.00 Zniżka 28% Off | Darmowa wysyłka SC/APC-SC/APC Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe 500M reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 1Km 2Km SM 1310/1550nm from AUA Store. Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ Limit czasu sprzedaży ✓ Łatwy zwrot

Share this item with your friends


Specification
  • Nazwa marki: AUA

  • Długość produktu: 1 m

  • Włókna Typu: Tryb pojedynczego

  • Typ złącza: SC/APC

  • Rozmiar: 28*15*7.5cm

  • Numer modelu: SC/APC-SC/APC

3 REVIEWS FOR SHIP YOUR IDEA
ADD YOUR REVIEW
Related Products of Darmowa wysyłka SC/APC-SC/APC Eliminator martwej strefy OTDR, pierścienie światłowodowe 500M reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 1Km 2Km SM 1310/1550nm