1310/1550nm jednomodowy światłowodowy OTDR martwej strefy Eliminator, włókna światłowodowe OTDR Launch kabel Box do 500 m

  • 1310/1550nm jednomodowy światłowodowy OTDR martwej strefy Eliminator, włókna światłowodowe OTDR Launch kabel Box do 500 m
  • 1310/1550nm jednomodowy światłowodowy OTDR martwej strefy Eliminator, włókna światłowodowe OTDR Launch kabel Box do 500 m
  • 1310/1550nm jednomodowy światłowodowy OTDR martwej strefy Eliminator, włókna światłowodowe OTDR Launch kabel Box do 500 m
  • 1310/1550nm jednomodowy światłowodowy OTDR martwej strefy Eliminator, włókna światłowodowe OTDR Launch kabel Box do 500 m
  • 1310/1550nm jednomodowy światłowodowy OTDR martwej strefy Eliminator, włókna światłowodowe OTDR Launch kabel Box do 500 m
  • 1310/1550nm jednomodowy światłowodowy OTDR martwej strefy Eliminator, włókna światłowodowe OTDR Launch kabel Box do 500 m
  • 1310/1550nm jednomodowy światłowodowy OTDR martwej strefy Eliminator, włókna światłowodowe OTDR Launch kabel Box do 500 m
  • 1310/1550nm jednomodowy światłowodowy OTDR martwej strefy Eliminator, włókna światłowodowe OTDR Launch kabel Box do 500 m
  • 1310/1550nm jednomodowy światłowodowy OTDR martwej strefy Eliminator, włókna światłowodowe OTDR Launch kabel Box do 500 m
  • 1310/1550nm jednomodowy światłowodowy OTDR martwej strefy Eliminator, włókna światłowodowe OTDR Launch kabel Box do 500 m
  • 1310/1550nm jednomodowy światłowodowy OTDR martwej strefy Eliminator, włókna światłowodowe OTDR Launch kabel Box do 500 m
  • 1310/1550nm jednomodowy światłowodowy OTDR martwej strefy Eliminator, włókna światłowodowe OTDR Launch kabel Box do 500 m

1310/1550nm jednomodowy światłowodowy OTDR martwej strefy Eliminator, włókna światłowodowe OTDR Launch kabel Box do 500 m

US $68.00
  • Store: Fiber Optic Resale Corp
  • SKU:32857660979

Best Discount buy for Ostatnia cena US $68.00 Zniżka 32% Off | 1310/1550nm jednomodowy światłowodowy OTDR martwej strefy Eliminator, włókna światłowodowe OTDR Launch kabel Box do 500 m from Fiber Optic Resale Corp. Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ Limit czasu sprzedaży ✓ Łatwy zwrot

Share this item with your friends


Specification
  • Numer modelu: ODZE-500

  • Włókna Typu: Tryb pojedynczego

  • Długość produktu: 1 m

  • Rozmiar: 10*10*10CM

  • Typ złącza: Hybrydowy

  • Nazwa marki: komshine

  • Kompatybilny: Tp-link

  • Connector: FC/SC/ST/LC(UPC/APC)-FC/SC/ST/LC(UPC/APC)

  • Length: 500 meters

  • Buyer Label: Available

  • Wavelength: SM OTDR Cable box test

  • Name: OTDR Launch Cable Box

  • Testing results: Aviliable

  • Material: SR Polypropylene

  • Model: SM G652D OTDR Launch Cable BOX

  • Typical Loss < 0.5dB @ 1310nM for 1000 meters: Name

3 REVIEWS FOR SHIP YOUR IDEA
ADD YOUR REVIEW
Related Products of 1310/1550nm jednomodowy światłowodowy OTDR martwej strefy Eliminator, włókna światłowodowe OTDR Launch kabel Box do 500 m