Reflektometr światłowodowy kabel startowy jednomodowy 9/125um 500M LC/FC/SC/ST APC/UPC złącze dostępne

  • Reflektometr światłowodowy kabel startowy jednomodowy 9/125um 500M LC/FC/SC/ST APC/UPC złącze dostępne
  • Reflektometr światłowodowy kabel startowy jednomodowy 9/125um 500M LC/FC/SC/ST APC/UPC złącze dostępne
  • Reflektometr światłowodowy kabel startowy jednomodowy 9/125um 500M LC/FC/SC/ST APC/UPC złącze dostępne
  • Reflektometr światłowodowy kabel startowy jednomodowy 9/125um 500M LC/FC/SC/ST APC/UPC złącze dostępne
  • Reflektometr światłowodowy kabel startowy jednomodowy 9/125um 500M LC/FC/SC/ST APC/UPC złącze dostępne
  • Reflektometr światłowodowy kabel startowy jednomodowy 9/125um 500M LC/FC/SC/ST APC/UPC złącze dostępne
  • Reflektometr światłowodowy kabel startowy jednomodowy 9/125um 500M LC/FC/SC/ST APC/UPC złącze dostępne
  • Reflektometr światłowodowy kabel startowy jednomodowy 9/125um 500M LC/FC/SC/ST APC/UPC złącze dostępne
  • Reflektometr światłowodowy kabel startowy jednomodowy 9/125um 500M LC/FC/SC/ST APC/UPC złącze dostępne
  • Reflektometr światłowodowy kabel startowy jednomodowy 9/125um 500M LC/FC/SC/ST APC/UPC złącze dostępne
  • Reflektometr światłowodowy kabel startowy jednomodowy 9/125um 500M LC/FC/SC/ST APC/UPC złącze dostępne
  • Reflektometr światłowodowy kabel startowy jednomodowy 9/125um 500M LC/FC/SC/ST APC/UPC złącze dostępne

Reflektometr światłowodowy kabel startowy jednomodowy 9/125um 500M LC/FC/SC/ST APC/UPC złącze dostępne

US $12.50 - 19.50
  • Store: Good Future Telecom Mall
  • SKU:32893720806

Best Sale buy for Ostatnia cena US $12.50 - 19.50 Zniżka 16% Off | Reflektometr światłowodowy kabel startowy jednomodowy 9/125um 500M LC/FC/SC/ST APC/UPC złącze dostępne from Good Future Telecom Mall. Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ Limit czasu sprzedaży ✓ Łatwy zwrot

Share this item with your friends


Specification
  • Nazwa marki: TRENSBATTER

  • Numer modelu: HH-123

  • Item: OTDR Launch Cable

  • Type: Fiber Optic OTDR Launch Cable Singlemode 9/125um 1km

  • Connector: FC/SC/LC/ST customized

  • Polish: PC/UPC/APC

  • Dimension: 230*230*115

  • Weight: 0.9 kg

  • is_customized: Yes

3 REVIEWS FOR SHIP YOUR IDEA
ADD YOUR REVIEW
Related Products of Reflektometr światłowodowy kabel startowy jednomodowy 9/125um 500M LC/FC/SC/ST APC/UPC złącze dostępne