Darmowa wysyłka SC/UPC-LC/APC Eliminator strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 500M 1Km 2Km SM 1310/1550nm

  • Darmowa wysyłka SC/UPC-LC/APC Eliminator strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 500M 1Km 2Km SM 1310/1550nm
  • Darmowa wysyłka SC/UPC-LC/APC Eliminator strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 500M 1Km 2Km SM 1310/1550nm
  • Darmowa wysyłka SC/UPC-LC/APC Eliminator strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 500M 1Km 2Km SM 1310/1550nm
  • Darmowa wysyłka SC/UPC-LC/APC Eliminator strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 500M 1Km 2Km SM 1310/1550nm
  • Darmowa wysyłka SC/UPC-LC/APC Eliminator strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 500M 1Km 2Km SM 1310/1550nm
  • Darmowa wysyłka SC/UPC-LC/APC Eliminator strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 500M 1Km 2Km SM 1310/1550nm
  • Darmowa wysyłka SC/UPC-LC/APC Eliminator strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 500M 1Km 2Km SM 1310/1550nm
  • Darmowa wysyłka SC/UPC-LC/APC Eliminator strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 500M 1Km 2Km SM 1310/1550nm
  • Darmowa wysyłka SC/UPC-LC/APC Eliminator strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 500M 1Km 2Km SM 1310/1550nm
  • Darmowa wysyłka SC/UPC-LC/APC Eliminator strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 500M 1Km 2Km SM 1310/1550nm
  • Darmowa wysyłka SC/UPC-LC/APC Eliminator strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 500M 1Km 2Km SM 1310/1550nm
  • Darmowa wysyłka SC/UPC-LC/APC Eliminator strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 500M 1Km 2Km SM 1310/1550nm

Darmowa wysyłka SC/UPC-LC/APC Eliminator strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 500M 1Km 2Km SM 1310/1550nm

US $62.62 - 82.22
  • Store: Priced Direct Store
  • SKU:4000193527898

Big Offer buy for Ostatnia cena US $62.62 - 82.22 Zniżka 11% Off | Darmowa wysyłka SC/UPC-LC/APC Eliminator strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 500M 1Km 2Km SM 1310/1550nm from Priced Direct Store. Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ Limit czasu sprzedaży ✓ Łatwy zwrot

Share this item with your friends


Specification
  • Nazwa marki: COMPTYCO

  • Typ złącza: Hybrydowy

  • Włókna Typu: Tryb pojedynczego

  • Rozmiar: Package size is about 230*125*60(mm)

  • Numer modelu: SC/UPC-LC/APC

3 REVIEWS FOR SHIP YOUR IDEA
ADD YOUR REVIEW
Related Products of Darmowa wysyłka SC/UPC-LC/APC Eliminator strefy OTDR, pierścienie światłowodowe, reflektometr światłowodowy skrzynka z przewodami rozruchowymi 500M 1Km 2Km SM 1310/1550nm