500M SC wewnętrznych światłowodowe kabel krosowy tryb pojedynczy Simplex FTTH Drop kabel światłowodowy G652D kabel jumper SC/UPC IL<0.3dB

  • 500M SC wewnętrznych światłowodowe kabel krosowy tryb pojedynczy Simplex FTTH Drop kabel światłowodowy G652D kabel jumper SC/UPC IL<0.3dB
  • 500M SC wewnętrznych światłowodowe kabel krosowy tryb pojedynczy Simplex FTTH Drop kabel światłowodowy G652D kabel jumper SC/UPC IL<0.3dB
  • 500M SC wewnętrznych światłowodowe kabel krosowy tryb pojedynczy Simplex FTTH Drop kabel światłowodowy G652D kabel jumper SC/UPC IL<0.3dB
  • 500M SC wewnętrznych światłowodowe kabel krosowy tryb pojedynczy Simplex FTTH Drop kabel światłowodowy G652D kabel jumper SC/UPC IL<0.3dB
  • 500M SC wewnętrznych światłowodowe kabel krosowy tryb pojedynczy Simplex FTTH Drop kabel światłowodowy G652D kabel jumper SC/UPC IL<0.3dB
  • 500M SC wewnętrznych światłowodowe kabel krosowy tryb pojedynczy Simplex FTTH Drop kabel światłowodowy G652D kabel jumper SC/UPC IL<0.3dB
  • 500M SC wewnętrznych światłowodowe kabel krosowy tryb pojedynczy Simplex FTTH Drop kabel światłowodowy G652D kabel jumper SC/UPC IL<0.3dB
  • 500M SC wewnętrznych światłowodowe kabel krosowy tryb pojedynczy Simplex FTTH Drop kabel światłowodowy G652D kabel jumper SC/UPC IL<0.3dB
  • 500M SC wewnętrznych światłowodowe kabel krosowy tryb pojedynczy Simplex FTTH Drop kabel światłowodowy G652D kabel jumper SC/UPC IL<0.3dB
  • 500M SC wewnętrznych światłowodowe kabel krosowy tryb pojedynczy Simplex FTTH Drop kabel światłowodowy G652D kabel jumper SC/UPC IL<0.3dB
  • 500M SC wewnętrznych światłowodowe kabel krosowy tryb pojedynczy Simplex FTTH Drop kabel światłowodowy G652D kabel jumper SC/UPC IL<0.3dB
  • 500M SC wewnętrznych światłowodowe kabel krosowy tryb pojedynczy Simplex FTTH Drop kabel światłowodowy G652D kabel jumper SC/UPC IL<0.3dB

500M SC wewnętrznych światłowodowe kabel krosowy tryb pojedynczy Simplex FTTH Drop kabel światłowodowy G652D kabel jumper SC/UPC IL<0.3dB

US $46.80
  • Store: ELINK TELECOM Store
  • SKU:4000249395271

Best Discount buy for Ostatnia cena US $46.80 Zniżka 43% Off | 500M SC wewnętrznych światłowodowe kabel krosowy tryb pojedynczy Simplex FTTH Drop kabel światłowodowy G652D kabel jumper SC/UPC IL<0.3dB from ELINK TELECOM Store. Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ Limit czasu sprzedaży ✓ Łatwy zwrot

Share this item with your friends


Specification
  • Włókna Typu: Tryb pojedynczego

  • Typ złącza: SC/UPC

  • Numer modelu: DPC-500m

  • Item: drop patch cable

  • IL: <0.3dB

  • RL: 50dB">>50dB

  • Length: 500m

  • Cable: 1fiber 2 steel

  • Color: Black white

  • Size: 3.0*2.0mm

  • Qty: 1pc

3 REVIEWS FOR SHIP YOUR IDEA
ADD YOUR REVIEW
Related Products of 500M SC wewnętrznych światłowodowe kabel krosowy tryb pojedynczy Simplex FTTH Drop kabel światłowodowy G652D kabel jumper SC/UPC IL<0.3dB